Лале се састао са потпредсједником удружења Миром Дабићем.
Братунац, 03.08.2023 године.
Предсједник Винко Лале састао се са потпредсједником удружења Миром Дабићем у просторијама удружења у Братунцу. Лале је дабића упознао са актуелним стањем у Савезу логораша Републике Српске и самом удружењу. Дабић је пренио информације из локалних заједница Шековићи, Власеница и Милићи, разговорима које је имао са члановима на терену и активностима које је проводио.



